.
Witam serdecznie na stronie Fotografa ( fotokrislublin ) Krzysztof Chmiel . Z fotografią mam do czynienia od 2005 roku, kiedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem pierwszej lustrzanki marki CANON 3000N . 
Nie przewidziano w niej miejsca na elektroniczne karty pamięci , dlatego ilość negatywów, którą zmarnowałem była bardzo pokaźna. Jednak taka szkoła fotografii była najlepszą z możliwych. Powoli poznawałem tajniki wszystkich ustawień: migawki, przysłony, regulowania parametrów ekspozycji światła,manewrowania czułością ISO...

Wykonałem w tym czasie dziesiątki tysięcy najróżniejszych fotografii ( Kilkanaście sesji portretowych, ślubnych , sesji mody , jak w studio i plenerze ) . Obecnie posiadam swój wymarzony, w pełni profesjonalny system fotograficzny, bezkonkurencyjnej na rynku firmy Canon.
W tym okresie poznałem tajniki fotografii czarno-białej , i pracy w ciemni fotograficznej . Po niedługim czasie sam aparat przestał mi wystarczać . Niestety ze względu na moje ówczesne możliwości finansowe mogłem pozwolić sobie jedynie na niewielkie inwestycje statyw , dodatkowy obiektyw 50 mm 1.8 mam go do dziś, teleobiektyw 70-210mm f /4 . 
Wykonałem w tym czasie dziesiątki tysięcy najróżniejszych fotografii
 ( Kilkanaście sesji portretowych, ślubnych , sesji mody , jak w studio i plenerze ) . Obecnie posiadam swój wymarzony, w pełni profesjonalny system fotograficzny,
bezkonkurencyjnej na rynku firmy Canon.
Niezwykle zaawansowane możliwości sprzętu w
połączeniu z moim zamiłowaniem do fotografii dają bardzo ciekawe efekty.
Prawdziwą pasją stała się fotografia artystyczna, portretowa a
zwłaszcza fotografia ślubna. Od niedawna odkrywam uroki fotografii mody i
fotografii ewentowej (dokumentowanie wszelkiego typu imprez
kulturalnych i społecznych na zdjęciach ) .
Wyróżnione Prace
Moje ulubione fotografię , które mają coś w sobie wyjątkowego . 
Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby .
Lublin, fotograf wesele
Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele
Nowości sesje zdjęciowe, projekty nad którymi pracuje .